Najefektívnejšia tvorba WEB stránok už od 250 EUR

Web stránka je neoddeliteľnou súčasťou prezentácie akejkoľvek firmy alebo živnostníka. Častokrát sa však realizuje zbytočne komplikovane, len za účelom kumulovania normohodín. V dnešnej modernej dobe je možné kvalitnú WEB stránku realizovať aj pomocou redakčných systémov a predprogramovaných súčastí, ktoré rapídne šetria čas a poskytujú omnoho vyššiu funkcionalitu, možnosti prepojenia a bezpečnosť WEBu. Tvorba WEB stránok a iné softvérové služby DEKRA Development sa zameriavajú na optimalizovanie pomeru efektivita/výkon v tvorbe WEB stránok bez toho, aby klient cítil akýkoľvek kompromis voči kvalite.

Čo všetko je možné a koľko to stojí?

Na začiatku projektu je vždy bezplatná analýza a stretnutie, na ktorom sa určí, aké technológie budú použité a ako rozsiahlu web stránku potrebujete. Cena jednoduchých prezentačných”jednostránkových” web stránok začína už na 250 EUR. Radi pre Vás pripravíme aj komplexnejšie weby s blogom, chatom, predajnými mechanikami, ale aj rozsiahly e-shop alebo internetový portál. Možnosti sú nevyčerpateľné a integrácia Vášho dizajnu a štýlu firmy je samozrejmosťou.

Nezabúdajme ani na marketing

Správne nastavený marketing je základom úspešného predaja nielen v online priestore. Pre firmy máme okrem tvorby web stránky pripravené aj  štartovacie marketingové balíky – od návrhu loga, celkového dizajnu a “brandu” firmy, tlačených materiálov, vizitiek až po online kampane na sociálnych sieťach a google. Samozrejmosťou sú aj pokročilé správy online kampaní, video reklamy a komplexné portály pre náročnejších klientov. Marketingové kampane a služby nastavujeme a pravidelne optimalizujeme tak, aby bola zachovaná čo najväčšia efektivita a pomer investovaných financií a reálne získaných zákazníkov.

Dohodnutie nezáväznej konzultácie zdarma, budeme Vás kontaktovať.